GÜNLÜK KİRALIK DAİRE'NİN MERKEZİ

Beylikdüzü Günlük Kiralık Residence

Beylikdüzü günlük kiralık residence denince aklınıza 1+0 , 1+1 ve suit odaları ile marka suit gelmelidir çünki 10 yılı aşkın tecbübesi ve kaliteli personeli ile sizlere bir 10 yıl daha hizmet vermek için çalışıyoruz.

Şirketimiz günlük kiralık residancelarımız özyürtlar residance içerisinde yer almaktadır bu dairelerimiz otel konforunda olup içerisinde aklınıza gelebilecek tüm eşyalar mevcuttur tabii ki yiyecek içecekler hariç bunun yanında evlerimiz TÜYAP’a 5 dakika yürüme mesafesindedir yani eğer TÜYAP‘da işiniz varsa ve 1 haftalık kalacaksanız bu evlere sizlere çok uygun fiyatlara gelebilmektedir.

Hemen Arayın!

Dairelerimiz TÜYAP’ a yakın olduğu için ulaşımı araba ile ve Metrobüs ile çok kolaydır Metrobüs ile 8-10 dakika içerisinde binamıza gelebilirsiniz araba ile E5 kenarından TÜYAP’ a dönüp oradan arabanızı otoparka bırakabilirsiniz ardından binamıza 2 dakika içerisinde geçebilirsiniz…

Beylikdüzü Günlük Kiralık Residance’da Neler Var?

LCD TV, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, çift kişilik yatak, gardolap, saç kurutma makinesi, temiz duş ve banyo, saç şampuanları, vücut jelleri, temiz çarşaf, temiz yastık kılıfları , köşe koltuk takımı veya koltuklar, çift kişilik yemek masası,  sehpalar, Su ısıtıcısı(kettle), mini buzdolabıdır.

Mutfak eşyaları olarak; çatal, bıçak, kaşık, orta ve büyük servis tabakları ve kahve içmek için kupalar , çay bardakları ve çay kaşıkları bulunmaktadır.

Dairelerden Çıkış ve Anahtar Alımı

Çıkış saatiniz yaklaşınca rezervasyon yaptığınız yere gidip anahtarınızı teslim edebilirsiniz bundan başka bir formalite işlem yoktur.