Beylikdüzü Günlük Kiralık Residence

Beylikdüzü günlük kiralık residence denince aklınıza 1+0 , 1+1 ve suit odaları ile marka suit gelmelidir çünki 10 yılı aşkın tecbübesi ve kaliteli personeli ile sizlere bir 10 yıl daha hizmet vermek için çalışıyoruz.

Şirketimiz günlük kiralık residancelarımız özyürtlar residance içerisinde yer almaktadır bu dairelerimiz otel konforunda olup içerisinde aklınıza gelebilecek tüm eşyalar mevcuttur tabii ki yiyecek içecekler hariç bunun yanında evlerimiz TÜYAP’a 5 dakika yürüme mesafesindedir yani eğer TÜYAP‘da işiniz varsa ve 1 haftalık kalacaksanız bu evlere sizlere çok uygun fiyatlara gelebilmektedir.

Hemen Arayın!

+90 532 153 49 23 (Telefon ile tıklayın arayın)

Dairelerimiz TÜYAP’ a yakın olduğu için ulaşımı araba ile ve Metrobüs ile çok kolaydır Metrobüs ile 8-10 dakika içerisinde binamıza gelebilirsiniz araba ile E5 kenarından TÜYAP’ a dönüp oradan arabanızı otoparka bırakabilirsiniz ardından binamıza 2 dakika içerisinde geçebilirsiniz…

Beylikdüzü Günlük Kiralık Residance’da Neler Var?

beylikdüzü günlük kiralık residence neler var

Öncelikle dairelerimizde bir residance dairesinde standart olması gereken tüm eşyalar vardır bunları saymak gerekirse; LCD TV, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, çift kişilik yatak, gardolap, saç kurutma makinesi, temiz duş ve banyo, saç şampuanları, vücut jelleri, temiz çarşaf, temiz yastık kılıfları , köşe koltuk takımı veya koltuklar, çift kişilik yemek masası,  sehpalar, Su ısıtıcısı(kettle), mini buzdolabıdır.

Mutfak eşyaları olarak; çatal, bıçak, kaşık, orta ve büyük servis tabakları ve kahve içmek için kupalar , çay bardakları ve çay kaşıkları bulunmaktadır.

1+1 Günlük Residence Dairelerimiz

1+0 Günlük Residence Dairemiz

Suit Günlük Residence Dairemiz

Kahvaltı İmkanı

Genelde günlük kiralık evlerde kahvaltı alımı olmaz ama şirketimiz anlaşmalı olarak kişi başı sadece 15tl ye açık büfe kahvaltı imkanı sunuyor. Kahvaltılar istenirse Cafe’de isterseniz odaya servis imkanı sunuluyor.

Dairelerden Çıkış ve Anahtar Alımı

Çıkış saatiniz yaklaşınca rezervasyon yaptığınız yere gidip anahtarınızı teslim edebilirsiniz bundan başka bir formalite işlem yoktur.

Google Map Haritası ile Konumumuz

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire Adresimiz & Telefon Bilgileri Aşağıda Yer Almaktadır