TÜYAP Fuarına Yakın Apartlar

Tüyap fuarına yakın apartlar daireler burada

TÜYAP fuarına yakın apartlar arıyorsanız doğru web siteye geldiniz şirketimiz 10 senedir TÜYAP’a sadece 3 dk uzaklıkta Özyurtlar residance’da günlük kiralık ev apart kiralama işlemleri yapmaktadır..Hemen hızlı GSM hattı: 0532 153 49 23 (TELEFON İLE TIKLA ARA) arayınız. Şirketimiz bu hizmetini güler yüzlü personeli ve otel konforunda evleri sağlamaktadır. Apart evlerimiz otel konfonu aratmayacak niyeliktedir aşağıdaki fotoğraflardan odalarımıza gözatabilirsiniz…

Evet yukardaki fotoğraflardan da anlaşılacağı üzere evlerimiz son derece kaliteli , modern ve temizdir müşteri giriş ve çıkışında odalarımız uzman personel tarafından titizlikle temizlenir yataklar,çarşaflar ve yastık kılıfları hemen değiştirilir…Evlerimiz de kartlı giriş imkanı var resepsiyon tarafından verilen kartlarınızla otellerdeki gibi kartınızla kapıları açabilirsiniz.

Evlerimiz son derece güvenlidir isterseniz odanıza yemek veya kahvaltı sipariş edebilirsiniz kahvaltılar residance binamıza yakın olan cafelerden temin edilir ve odaya servis imkanı vardır.

Daire Seçenekleri

Apartlarımızın çoğu 1+0 ve stuyodur ayrıca 1+1 dairelerimizde bulunmaktadır fiyatlar evlerde kaş kişi kalacağına ve oda seçeneğine göre değişmektedir detaylı bilgi almak için GSM: 0532 153 49 23 arayabilirsiniz.

Adres

[ebs_seo_cp_contact_only]