GÜNLÜK KİRALIK DAİRE'NİN MERKEZİ

Günlük Kiralık Daireler Beylikdüzü’nde

Diyelim ki, Beylikdüzü’ndesiniz ve kalacak bir yere ihtiyacınız var. Ya da Tüyap’a geldiniz ve yine kalacak bir yeriniz yok. Öyle otel otel dolaşmaya piyasa araştırması yapmanıza hiç gerek yok. Neden mi? Çünkü İstanbul Beylikdüzü günlük apartlar var.

İstanbul kalabalık ve şehir hayatının insanı yorduğu, bıktırdığı bir şehir. İnsanlar şehirden koşarak kaçmak, hayatlarını bırakıp yalnız kalmak, aileleriyle güzel vakit geçirmek istiyorlar. Fakat sahil ve diğer dinlenebileceğimiz tüm alanlar çok uzakta.

Bu sorunu çözmek çok basit. Başlığımızda dediğimiz gibi, günlük kiralık evler Beylikdüzü’nde…

Günlük Kiralık’da Farkımız

günlük kiralık dairelerde farkımız

Peki neden otel varken burayı seçesiniz ki. Nasıl olsa en lüks otelde yer bulabilirsiniz. Bakın, en lüks otel bile olsa, hiçbir zaman size evinizdeymiş gibi hissettiremez. Bir kere otel odasında misafir ağırlayamazsınız.

Fakat günlük kiralık evde istediğiniz gibi misafir ağırlayabilir, isterseniz misafirlerinizin sayısına göre daha büyük bir ev bile seçebilirsiniz. Tamam, belki misafir ağırlamak istemiyorsunuz, ailenizle geldiniz. İşte o zaman yine Beylikdüzü günlük kiralık daireler devreye giriyor.

Çünkü oteller sizden kişi başı ücret alırken, biz sizden evlerinizin büyüklüğüne göre bir ücret talep ediyoruz. Yani önemli olan kaç kişi olduğunuz değil. İsterseniz 2 kişilik evde 5 kişi kalın. Bizim için hiç önemli değil. Bizim için tek önemli olan şey sizin konforlu bir şekilde konaklayarak, kendinizi evinizde gibi hissetmeniz.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daireler Ulaşım

beylikdüzünde günlük kiralık evlere ulaşım

beylikdüzü günlük kiralık dairelere ulaşım

Zaten Beylikdüzü ’nü popüler yapan şeyler denince listenin en başında Tüyap gelir. Beylikdüzü ulaşımı zor bir yer olmasına rağmen günlük kiralık evlerimiz o kadar güzel yerlerde ki, evden çıkıp 2 adım yürüyerek metrobüs, otobüs ya da taksiye binebilir; İstanbul’un istediğiniz her yerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Günlük Dairelerde Beslenme

beylikdüzü günlük kiralık beslenme

beylikdüzü günlük kiralık beslenme

Bilirsiniz, hepimizin başına gelmiştir. Otele bırakın gıda malzemelerini, bir bardak su bile sokamayız. İçerden almak zorundayızdır ve genellikle bu aldığımız şeyler piyasa değerinin 3 – 4 katı olurlar.

Hatta ve hatta çoğu otele mutfak koymak zorunluluğunda bile hissetmez mimarlar. Fakat Beylikdüzü günlük kiralık dairelerde yemeklerinizi yapabilmeniz için geniş ve son teknoloji mutfaklarımız var.

Siz de ailenizle güzel bir vakit geçirmek ya da şehrin yorucu hayatından uzaklaşmak istiyorsanız

Beylikdüzün’den bir günlüğüne daire kiralayın. Keyfinize bakın.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir