GÜNLÜK KİRALIK DAİRE'NİN MERKEZİ

Günlük Kiralık Daireler Beylikdüzü

a-(23) İstanbul’a geldiğiniz zaman yer çok önemlidir. İstanbul çok kompozit bir şehirdir. İçinde bazı yerler oldukça güzel iken bazıları ise sizi bıktırabilecek özelliklere sahiptir. Böyle büyük bir şehirde neresi konaklama amaçlı seçilmelidir? Bunu iyi düşünmek gerekir. İstanbul’un muhitleri, ilçeleri çeşit çeşittir. Hatta her ilçe, muhit bir özelliği ile özdeşleşmiş durumdadır. Bundan dolayıdır ki İstanbul vardır, İstanbul vardır gibi bir söz kullanılır bazen. Bunu yazarken vurgu yapılamadığından dolayı söz anlamını kaybedebilir ancak burada vurgulanmak istenen; güzel de kötü de İstanbul vardır. Burada İstanbul’un içinde nerede yaşanılacağı çok doğru seçilmelidir.

 

Günlük Kiralık Daireler Beylikdüzü

Günlük Kiralık Daireler Beylikdüzü

Yer seçimi yaparken bazı seçemeyeceğiniz şeyler de vardır elbet. Bunlardan birisi seyahat için geldiyseniz seyahat edeceğiniz yerlerdir. Bunların yerini değiştiremezsiniz. İş için geldiyseniz iş yapacağınız yeri değiştiremezsiniz. Gezecekseniz, ziyaret edeceğiniz yerleri seçemezsiniz. Peki neyi seçebilirsiniz?

Konaklama

Konaklayacağınız yeri seçebilirsiniz. Evet İstanbul çok büyük ve yoğun bir şehir olduğundan trafik oldukça büyük bir sıkıntıdır. Trafik yüzünden gün boyu boşu boşuna zamanınız gider. Bu zaman kaybı hem planlarını ertelemenizi bazen de iptal etmenize sebebiyet verebilir. Bu zaman kaybı insanların sinirlerini de bozar. Düşünsenize 4 saat boyunca arabanın için milim milim ilerlediğinizi. Arabanızı bırakıp gidemezsiniz. Nasıl da sinir bozucu bir durum ile karşı karşıya gelmiş olursunuz.

Sanayiye Yakın Evler

Bundan dolayı işiniz olan yere ne kadar yakın konaklama yeri seçerseniz o kadar rahat etmiş olursunuz. Bunun için bir örnek verecek olursak; beylikdüzü günlük kiralık ev seçeneği kenarda duruyor. Siziz işiniz sanayi tesisleri ile ama gittiniz daha İstanbul merkezi diye tabir edilen yerlerde konaklamayı seçtiniz. O zaman zaten az olan sürenizi bir de yola harcarsınız ve sizin sinirlerinizi bozabilir. Bir de işin muhit kısmı var elbet. Beylikdüzü günlük kiralık evler oldukça nezih yerlerde bulunmaktadır.

Depremlere Dayanıklı Evler

Bunu şöyle açıklayabiliriz ki, özellikle o acı 1999 depreminden sonra Beylikdüzü bir cazibe merkezi haline gelmiştir. Bunun nedeni nedir? En büyük neden beylikdüzünün depreme İstanbul’un diğer kesimlerinden daha dayanıklı olduğunun anlaşılmasıdır.  Bundan sonra özellikle İstanbul halkı bu ilçeye çok fazla ilgi göstermiştir. Bundan sonra da çok güzel, modern ve depreme dayanıklı binalar yer verilmiştir burada.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir